Searching...
6 Nisan 2013

RedHack, Twitter sansürünü nasıl kırdı?

16:12
Daha önce şikayet edilen ve twitter hesabı kapatılan RedHack sosyal medyaya bakın nasıl geri döndü..Kızıl Hack olarak adlandırılan RedHack'in şikayetler üzerine Twitter adresi kapatılmıştı. RedHack ise destekçileri ile birlikte hesabını geri açtırdı. RedHack Twitter hesaplarıaçılınca , şikayet edenleri eleştirdi. Hesapları uzun süre kapalı kalan RedHack bakın olanları nasıl değerlendirdi.

İşte RedHack'in attığı o Tweetler!

RedHack ★ ‏@TheRedHack 

Birlik, Mücadele, Zafer! ;)

RedHack ★ ‏@TheRedHack 

Hesabimiz tekrar aktif edilirken, diger butun yedek hesaplarimiz kapatildi. Ayricatelefon, vb bilgileri vermemizin yasak oldugu soylenerek+

RedHack ★ ‏@TheRedHack 

Bu surecte destek veren, sabah aksam ugrasan tum AILEMIZEHALKIMIZA tesekkur ediyoruz Bizleri yalniz birakmamallari en buyuk kazancimizdir+

 RedHack ★ ‏@TheRedHack 

Zafer Direnenlerindir! Parasi, mali-mulku olanlarin guclu olmasi eskidendi, simdi ise "bilgi" kimdeyse guclu o'dur! Kaldigimiz yerden devam!

RedHack ★ ‏@TheRedHack

Halen duymayanlar varmis; Hesabimiz 2 Nisan'dan bu yana twitter tartafindankapatilmistiailemizin cabalariyla bugun yeniden aildi..

RedHack ★ ‏@TheRedHack 

Kotu gunlekrde yanimizda olan, cabalayan, resimlerini redhack yapan bazi arkadaslarvardi.. Illeriki gunlerde onlarla #RedHalk'i kuracagiz.

RedHack ★ ‏@TheRedHack 

25 Yıl Hapis dediler püskürttük, "Silahlı Teror Orgütü" dediler püskürttük, Sansürlemeye çalısıp, ne yaptilarsa püskürttük! Acıdık resmen ;)

0 yorum:

Yorum Gönder